włosy rozjaśniane

Kto powiedział, że aby mieć piękną fryzurę musi być ona zrobiona z naszych własnych włosów? Przecież są inne rozwiązania, jak choćby sztuczne włosy czy peruki, które także bardzo dobrze się sprawdzają. Będziemy w nich wyglądać szałowo, zaś ich zaletą jest z pewnością to, że nie trzeba poddawać swoich włosów trwałym zmianom. Okazuje się jednak, że peruki i treski nie są rozwiązaniem dla każdego. Są tacy, którzy ich nie lubią.

Niektórym peruki wydają się czymś obrzydliwym. Zwłaszcza te zrobione z cudzych, naturalnych włosów. Według sceptyków to niehigieniczne i niezbyt ładne. Sądzą oni, że od razu widać, że ma się na głowie perukę i nie wygląda to dobrze.

Poza tym są także tacy, którym peruka kojarzy się po prostu z czymś o wiele gorszym, a mianowicie z ciężką chorobą. Nie da się ukryć, że peruki często zakładają osoby, którym włosy wypadły Pio chemioterapii. To skojarzenie niestety występuje u wielu i nie lubią oni peruk. Jednak są tacy, którzy uważają, że peruki to dobra zabawa i świetny wynalazek.