keratynowe prostowanie włosów

Niejednokrotnie panie chętnie zmieniłyby coś w swoim wyglądzie, ale nie zawsze wiedzą co. Niektóre chciałyby schudnąć, ale to zmiana, która potrzebuje więcej czasu, a tu czasami chciałoby się przejść błyskawiczną metamorfozę. Jak się okazuje, jest taka możliwość, jeśli tylko zdecydujemy się umówić na wizytę u fryzjera i zmienić wygląd naszych włosów. Mogłoby się mówić, że to tylko włosy, jednak prawda jest taka, że odpowiednio wystylizowane, w odpowiednim kolorze mogą całkowicie odmienić nasz wygląd. To też oznacza, że naprawdę powinnyśmy się zastanowić, jak chcemy wyglądać i co konkretnie chcemy zmienić w naszych włosach.

Wiele może zrobić kolor

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że w przypadku włosów, bardzo wiele może zrobić ich kolor. Jeśli zdecydujemy się na jasne kolory, to może się okazać, że nagle odejmiemy sobie bardzo wiele lat, a co się z tym wiąże, że same z sobą będziemy się czuć lepiej, zwłaszcza że nasza twarz będzie się wówczas wydawała bardziej rozjaśniona, promienna, a więc i świeża. Możemy się także zdecydować na ciemniejszy kolor, który świetnie się sprawdzi, jeśli mamy tendencję do rumienienia się, czy do niewielkich naczynek. Wówczas nie będą one aż tak bardzo widoczne, a co się z tym wiąże, możemy mieć pewność, że w takim przypadku również będziemy się lepiej czuły same ze sobą. Jednak fryzjerzy coraz częściej proponują nam odważne wariacje na głowie, które sprawią, że nie można będzie przejść obok nas obojętnie.

Możemy nałożyć dwa kolory, możemy zdecydować się na czerwień biegnącą od pewnej wysokości, na fiolet, który będzie wyglądał jak czarny i tylko w słońcu delikatnie będzie się mienił. Możliwości jest wiele i warto je wypróbowywać, bo wówczas najłatwiej będzie nam powiedzieć, które kolory najbardziej nam odpowiadały, w których najlepiej wyglądałyśmy i w których najlepiej się czułyśmy, bo to też jest ważne.

Czasami warto zaszaleć

Zazwyczaj wybieramy stonowane kolory, między blondem, rudym, a czarnym, ale wyglądające na naturalne i pasujące do każdej okazji. Jednak warto czasami trochę zaszaleć i pozwolić, aby na naszej głowie pojawiło się coś niespodziewanego. Może przy jasnych włosach warto zdecydować się na tęczę? Wówczas na włosach będziemy miały różne kolory tęczy, które płynnie będą przechodziły jeden w drugi, tworząc na naszej głowie jakby właśnie tęczę.

Z drugiej strony możemy się zdecydować na nałożenie jakiegoś wyrazistego koloru, który zdecydowanie nie będzie przypominał naturalnych włosów. Może róż, zieleń, albo niebieski? Oczywiście takie kolory możemy wybierać tylko wtedy, gdy wiemy, że w pracy nie będą mieli nic przeciwko, czyli na przykład podczas urlopu. No chyba, że nie mamy kontaktu z klientem, szef nie ma żadnych wytycznych odnośnie fryzury i ubioru, to wtedy możemy eksperymentować z kolorem włosów przez cały rok. Warto zobaczyć jakie kolory będą nam zaproponowane przez fryzjera. Co więcej, trzeba się zastanowić, czy znowu chcemy coś stonowanego, czy może tym razem chcemy coś odważniejszego, co będzie przyciągało uwagę innych osób? Możliwości jest naprawdę sporo, a to oznacza, że trzeba się im wszystkim dokładnie przyjrzeć i wybrać coś, co sprawi, że będziemy się czuły naprawdę świetnie.