MGKRP - Prawo Gospodarcze i Handlowe w Płocku

Jakie możliwości stoją przed Europą? Dzięki Unii Europejskiej wiele państw poprawiło swoją sytuację finansową oraz gospodarczą i to w bardzo znaczący i widoczny sposób. Dotacje jak również wszelkiego rodzaju edukacja, szkolenia, dofinansowania to nic innego jak nowe możliwości.

Mimo wielkiej niechęci do przystąpienia do Unii wielu obywateli zmieniło zdania. Do tego czasu dofinansowań dla nowych działalności były rzadkością, studia finansowane z Unii Europejskiej czy wymiany międzynarodowe na uczelniach czy w szkołach ogólnokształcących to również sporadyczne przypadki.

Dzisiaj mamy do czynienia z wieloma inwestycjami, na które Polska nie mogłaby sobie pozwolić gdyby nie Unia. Wiele małych firm niestety zakończyła swoją działalność przez wysoko stawiane wymagania, ale taka sytuacja mogłaby mieć miejsce nawet gdybyśmy nie byli w UE.

Następnym krokiem prawdopodobnie będzie zmiana waluty, która większość Polaków w chwili obecnej przeraża i nie jest to absolutnie nieuzasadnione strach, że wynagrodzenia będą tej samej wysokości natomiast produkty w obcej walucie to sprawa dotychczas niewyjaśniona i niedookreślona.